Цьогоріч свідоцтва про позашкільну освіту отримали 24 випускники з 9-и гуртків
Церемонія та святковий концерт пройшли у теплій атмосфері, під щирі оплески рідних і друзів.
Випускників вітали директор Анжеліка Хоменко, заступник директора з навчально-виховної роботии Валентина Чемара, батьки, молодші гуртківці.










