Новини і події Педагогам на допомогу

Онлайн-тренінги із протидії та запобігання домашньому насильству у громадах

Ми запускаємо другу серію онлайн-тренінгів на цю тему для представників/-ць громадських організацій, активістів/-ок та лідерів/-ок думок.

Тренінги будуть дводенними і відбуватимуться онлайн у період із 31 жовтня до 1 грудня. Тривалість кожного навчального дня — 4 години 30 хвилин.

Зареєструватися на подію можна тут 👉 bit.ly/protydiya_nasylstwu

🤔 Ці тренінги, в першу чергу, для тих:
✔хто не працював із темою запобігання та протидії насильству, але хоче.
✔ хто лише починає ознайомлюватися з темою.

Які теми будемо розглядати?
✅форми домашнього та гендерно зумовленого насильства.
✅можливості запобігання і протидії насильству в особистому й професійному житті.
✅державна система (сервіси та законодавча база) у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

📍Щоб вибрати зручну дату та перевірити, чи ваша громада є серед списку тих, для кого цей тренінг, переходьте за посиланням для реєстрації 👉 bit.ly/protydiya_nasylstwu

⏰ Дедлайн подачі заявок – 26 жовтня 19:00.

Після тренінгу ви отримаєте інформаційні матеріали, сертифікати та подарунки. Також на тематичному хакатоні, який пройде у грудні, зможете обмінятися своїми проєктами і разом згенерувати креативні ідеї для запобігання домашньому насильству у громадах.

❗Важливо: представники/-ці не всіх громад зможуть взяти участь у тренінгах. Перевірте за лінком, чи ваша громада входить до списку цільових 👉 bit.ly/protydiya_nasylstwu

Тренінги організовуються у межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, що здійснюється за підтримки уряду British Embassy KyivEmbassy of Canada to Ukraine та USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance.