Вітаємо переможців

Обласний конкурс з образотворчого мистецтва “Барвисте перевесло”

Традиційно , у лютому місяці, Полтавський обласний Центр естетичного виховання учнівської молоді проводить обласний конкурс  з образотворчого мистецтва  «Барвисте перевесло». Підведення підсумків (засідання журі) було призначено на 24 лютого, але жорстока війна порушила ці мирні плани. Не зважаючи на сумні реалії сьогодення конкурс відбувся 1 квітня. На ньому було представлено  48 конкурсних робіт з 21 закладу освіти. Цьогоріч  діти створювали цікаві образи на тему «Диво створене людиною: візуалізація творчості Льюїса Керрола», присвячену 190-річчю від дня народження письменника. Традиційно конкурсанти змагалися у трьох номінаціях: живопис, графіка та скульптура.

Вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» керівник Чумаченко А.М. є постійними його учасниками. Дубина Діана вже вкотре приймає участь у цьому конкурсі. Вже стало традицією , що Діана стає переможницею.  Вона отримала диплом І ступеня у номінації «Графіка».

Щирі вітання переможниці та талановитому керівнику Анатолію Миколайовичу Чумаченку. Хай творче натхнення спонукає до нових перемог.