Відео Новини і події

Підсумки виставки-конкурсу “Новорічний креатив”

У грудні є чарівний день, який з нетерпінням чекають усі діти – переддень Святого Миколая.

  У цей період уже стало традицією у Центрі естетичного виховання проводити виставку-конкурс на кращу новорічну прикрасу «Новорічний креатив». Цього року конкурсанти представляли свою творчість у трьох номінаціях:

  • новорічно-різдвяна композиція «Збережи ялинку»;
  • іграшка-символ Нового року;
  • улюблені ялинкові прикраси.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 87 робіт від 63 учасників із 20 гуртків ЦЕВ. Родзинкою виставки стали новорічно-різдвяні композиції, виготовлені родинами вихованців.  Учасники продемонстрували неабиякі творчі здібності та високу виконавську майстерність.

З кожним роком роботи, представлені на традиційний внутрішньоЦЕВівський конкурс, стають все більш вишуканими, композиційно завершеними, якісними. Цей  захід набуває все більшої популярності і дає змогу конкурсантам у повному обсязі розкрити свої таланти. Вихованці разом з батьками та цілими родинами розвивають свою фантазію і майстерність, шукають і використовують інноваційні техніки виготовлення виробів та, разом з цим, готуючись до конкурсу, проводять багато часу разом – весело, дружно, цікаво і змістовно.

Складна ділема постає перед членами журі: визначити призерів, адже кожна робота була неперевершена. Журі відзначили майстерність, креативність, творчий підхід учасників до виконання завдань.

Після підведення підсумків усі конкурсанти були нагороджені дипломами та подарунками.  Роботи учасників прикрасили Новорічну ялинку ЦЕВ і доповнили святкову фотозону закладу, розміщену у дитячо-юнацькій бібліотеці.

Центр естетичного виховання продовжить традицію проводити конкурс «Новорічний креатив» та інші подібні заходи, залучаючи все більше учасників. Спільна творчість і сумлінна праця приносить вагомі результати.

Схожі повідомлення

ЦЕВ відкриває двері 2021

Обласний конкурс мініатюр серед педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти

Майстер-клас від Тамари Сторожук “Символ року-Тигреня”

Залишити коментар