Новини і події

Святкове відкриття новорічної ялинки “Лісова красуня запрошує”

Напередодні Дня  Святого Миколая, 16 грудня у Центрі естетичного виховання засяяла різнобарвними вогниками святкова ялинка. У цьому році наша новорічна красуня затишно розмістилася на 2 поверсі міської дитячо-юнацької бібліотеки, адже у будівлі Центру ще триває реконструкція. Працівники бібліотеки на чолі з директором Ніною Макухою гостинно прийняли  наш мистецький колектив  у своєму домі з готовністю до творчої співпраці, за що ЦЕВ щиро дякує.

Із року в рік ялинка у ЦЕВі стає все кращою і кращою. Адже кожного разу нашу ялинку прикрашають іграшки, які власноруч готують для лісової красуні вихованці гуртків разом із своїми батьками та педагогами. Усі ялинкові прикраси та новорічні композиції,  надзвичайно гарні, оригінальні, виготовлені з любов’ю та на високому художньому рівні. Вони дуже пасують лісовій красуні, яку подарував нашим дітлахам ДП  «Миргородське лісове господарство» на чолі з Артемом Рябухіним. Вихованці та педагоги Центру вдячні колективу лісового господарства за щедрий новорічний дарунок.

Господарями святкової церемонії відкриття ялинки стали  Святий Миколай та Зимонька. Герої свята, ролі яких виконали гуртківці Народного ансамблю сучасного танцю «Екзотика» (керівники Анжеліка та Марія Хоменко) та акомпаніатор ансамблю народного танцю «Світязь» – Роман Дяченко, створили святковий настрій через барвисту вервечку зимових зАгадок, завзятих руханок та забав. Дзвінкими мелодіями святкових пісень запросив у новорічну подорож по зимових святах театр пісні «ASSORTI» Народної студії естрадного вокалу «Соняшник» (керівник Олена Алексієнко).

Переможці конкурсу новорічної прикраси- «Новорічний креатив» отримали дипломи лауреатів І-ІІІ ступенів від високопрофесійного журі  у трьох номінаціях: «Моя улюблена ялинкова прикраса»; «Новорічна іграшка-символ року» та «Новорічна композиція «Збережи ялинку»». А Святий Миколай вручив усім учасникам конкурсу святкові  дарунки. Із початком новорічно-різдвяного місяця у Центрі естетичного виховання гостей свята привітала директор закладу Анжеліка Хоменко, запросивши у неймовірну подорож  до країни святкових чудес та див, що так старанно готують для дітей та дорослих  громади творчі колективи та працівники нашого мистецького центру.

З цієї миті у Центрі естетичного виховання  розпочинається масштабна новорічно-різдвяна програма різноманітних  заходів, що триватиме по 19 січня 2022 року.

  1. Святкове відкриття Новорічної ялинки «Лісова красуня запрошує…», 16.12.21/
  2. Конкурс Новорічної прикраси «Новорічний креатив», 01.12.21 – 14.12.21.

3. Фотовернісаж  світлин  вихованців гуртків « В очах дітей я бачу мрії…!»  20.12.21-25.12.21

4. Цикл відео-презентацій майстер-класів від педагогів ЦЕВ декоративно-

  ужиткового напрямку. 20.12.21-25.12.21

5. «Історія Зоряного Янгола» відео-казка до новорічно-різдвяних свят від театру мініатюр Перлинка за участю НАСТ Екзотика  для вихованців ЦЕВ  та дітей громади. 28.12.21-19.01.22;

6. Інтерактивна вистава «Якось раз під Новий рік» від театру «Петрушка» за участю НХА «Веснянка» –23.12.21 – 28.12.21

7. Інтерактивна вистава «Чарівний ліхтар або новорічні пригоди тигреняти -2022» від фольклорного гуртка «Калинове намисто» за участю гуртка «Живе слово» і НХА «Веснянка» –21.12.21-24.12.21.

8. Фото-челендж серед родин вихованців ЦЕВ – «Наша ялиночка найкраща»  25.12.21-07.01.22

9. Цикл новорічних ранків у творчих колективах ЦЕВ: НХА «Веснянка», 25.12.21; НСЕВ «Соняшник», 28.12.21; цирк «Мрія», 30.12.21.

10. Тематичний відео-анонс «Історія щедрика» від НСЕВ «Соняшник» – 06.01.22

11. Челендж ЦЕВ «Щедрик у моїй родині» серед родин вихованців гуртків ЦЕВ – 06.01.22 – 14.01.22

12. Різдвяні сольні концерти та благодійні акції від дитячих художніх колективів ЦЕВ – 06.01.22 – 08.01.22

13. Закриття новорічної ялинки  ЦЕВ. Відео-огляд –  «Мрії збуваються». -19.01.22

Проведемо  новорічні і Різдвяні свята разом із Центром естетичного виховання! Святкуймо весело і дружно!

                                                                                               Людмила Заливча       

Схожі повідомлення

Привітання з Днем Гідності і Свободи від гуртка “Живе слово”

Привітання з Днем української культури, мови та писемності від гуртків “Калинове намисто” та “Живе слово”

Відкрите заняття гуртка “Креативний дизайн”

Залишити коментар