Новини і події

Навчальний процес у гуртках Центру естетичного виховання

Навчальний 2021-2022 рік у гуртках Центру естетичного виховання розпочався активно. Працювали як педагоги, так і вихованці з батьками. Яскраве відкриття навчального року, участь у святкуванні Дня міста, майстер-класи, виставки, активна методична діяльність педагогів – все це свідчення безперервної потужної діяльності нашого закладу.

Під час осінніх канікул ми не зменшуємо темпів роботи, не дивлячись на певні суб’єктивні причини. Адміністрація ЦЕВ, методичний відділ продовжує свою діяльність по наданню консультативно-методичної, практичної допомоги педагогам, заохочує до активної роботи, контролює освітній процес.

У 2021-2022 н.р. атестацію проходять 7 педагогів, які розпочали проведення відкритих атестаційних занять і заходів. 12 жовтня на базі НВК «Гелікон» відкрите заняття провела керівник гуртка ЕТМ «Перлинка» Л.І. Заливча по темі: «Виконавська майстерність читця. Технічні прийоми». Під час заняття вихованці розкрили свої творчі можливості, продемонстрували рівень засвоєння пройденого теоретичного матеріалу і закріпили його практично.

Заняття гуртка «Калинове намисто» проходять завжди творчо і весело. Керівник Ю.В. Манофа вміє цікаво подати дітям навчальний матеріал, втілити його практично. Діти початкового рівня із ентузіазмом вивчають українські пісні, народні обряди. Педагог підтримує тісний контакт із батьками вихованців, активно залучає їх до участі в очних та дистанційних заходах.

Вихованці гуртка «Живе слово» разом із своїм керівником В.Г.Чемарою вчаться любити рідну мову, виразно декламувати, артистично виконувати поетичні та прозові твори. На заняттях дітям різного віку цікаво і весело! То ж позашкільна освіта – це гарний помічник батькам у організації змістовного дозвілля їхніх дітей, вибору майбутньої професії, становленні особистості.

Заступник директора з НВР

Валентина Чемара

Схожі повідомлення

Методичне забезпечення освітнього процесу у ЦЕВ. Участь у методичній роботі.

Методична робота в ЦЕВ

привітання з Днем Гідності та Свободи від Народної студії естрадного вокалу “Соняшник”

Залишити коментар