Відео Новини і події

Методичне забезпечення освітнього процесу у ЦЕВ. Участь у методичній роботі.

28 жовтня за сприяння Полтавського ОЦЕВУМ відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогів вокально-інструментального жанру Полтавщини. Мета заходу – підвищення професійного рівня педагогів, їх теоретичної і практичної підготовки, педагогічної майстерності та пропагування кращого педагогічного досвіду.

Керівники гуртків ЦЕВ Володимир Білобров, Олена Алексієнко, Юлія Манофа взяли активну участь у роботі засідання. Керівник ВІА «Світ» Володимир Михайлович Білобров підготував цікаву презентацію власного педагогічного досвіду. Яскраві фото-, відеоматеріали, які професійно коментував педагог, не залишили байдужим нікого. Створений у 2007 році дитячий колектив за роки свого творчого становлення став знаним не лише в місті, а і в області. Майже 200 юних миргородців у різні роки були вихованцями «Світу». Ми пишаємося Андрієм Дерієм, Іваном Іщенком, Аліною Ющенко, Анастасією Маляр, Григорієм Жуком, Вікторією Турчак і багатьма іншими.

Володимир Михайлович – віртуоз інструментального мистецтва, залюблений у свою справу педагог, який щедро ділиться своїм досвідом як з дітьми, так і з колегами.

Велику підтримку у підготовці презентації надав методичний відділ ЦЕВ, звукорежисер Родіон Дерій. Нам є чим пишатися і чим ділитися!

Заступник директора з НВР

Валентина Чемара