Новини і події

«Мій рідний Центр – то є душа моя…»

                 В останній день осені у Центрі естетичного виховання відбулася урочиста церемонія загальноЦевівського рейтингу популярності – «Овація 2018». Цього року традиційний захід нашого закладу був ювілейним, адже наша країна у 2018 році відзначає 100-річчя позашкілля, а Центр естетичного виховання- 50- річчя  як  заклад  позашкільної  освіти. При підготовці ювілейного заходу хотілося розповісти про кожного педагога, про кожного працівника, які  впродовж  півстоліття  розвивали наш заклад як осередок дитячого дозвілля. Півстоліття – це вагомий відрізок часу. Втрачено чимало інформації, фотоматеріалів, контактних зв’язків. Проте з упевненістю можемо сказати, що кожен вчитель, який приходив працювати у прадавні стіни просвітницького осередку нашого міста, залишив у душах дітей творчий вогник свого таланту. Не одне покоління миргородців виплекали талановиті педагоги, що впродовж півстоліття працювали у нашому закладі та дали дітям творчу путівку в життя.

                Урочиста церемонія презентувала номінантів через призму деся-тиліть роботи нашого закладу у позашкіллі. Відкрила нагородження пере- реможців номінація «Золоті зерна педагогіки»- це педагоги Центру естетич-ного виховання, які віддали понад 20 – 30 років свого професійного життя позашкіллю: В,В Березовець, Т.М. Сторожук, Л.І. Заливча, О.П. Гула, Л.М. Бурмістр, А.М. Чумаченко, А.А. Хоменко, В.В. Літічевський, О.В.Прокопенко, Н.П.Петренко. Ю.В. Манофа, В.М. Отисько. У номінації «Надійна опора»  вшанували працю адміністративно- методичного та технічного персоналу, також нагородили пам’ятними відзнаками ветеранів позашкілля, випускників минулих років та кращих вихованців закладу.

                  Центр естетичного виховання пишається випускниками та щиро розділяє цю гордість за вихованців із освітніми закладами міста. Із раннього дитинства і до пори юності ми спільно плекаємо дитячі таланти.

                   Наш заклад багатий на талановитих вихованців, педагогів. Таким вчителям праця з дітьми в радість, тому вони і досягають високих результатів у навчальній, концертній та фестивальній діяльності. Кращими колективами визнано: Народний ансамбль сучасного танцю «Екзотика», Народну студію естрадного  вокалу «Соняшник», Народний  хореографічний  колектив   «Веснянка», цирковий гурток «Мрія», гурток «Майстриня», гурток «Декоративно-прикладне мистецтво».

                 За останні десятиліття у Центрі естетичного виховання сформу-вався потужний колектив педагогів – лідерів здатних повести за собою інших. Сьогодні Центр естетичного виховання є одним із найбільших зак-ладів позашкілля в Україні. Візитівкою колективу є його активна громадська позиція. Майже жоден захід в місті не проходить без участі творчих колективів та гуртків Центру. Також багато мистецьких, благодійних акцій проводиться в місті за ініціативи  вихованців  та  педагогів  закладу. У номінації «Активна громадська позиція»  кращими колективами визнано:дитяча студія відеомистецтв «Темп», естрадний театр мініатюри «Перлинка», ВІА «Світ», театр «Петрушка – Браво», гуртки «Калинове намисто» та «Живе слово», а також декоративно- ужитковий відділ закладу .

                  За сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток Центру  естетич-ного виховання відзначено – Алексієнко О.В., Дерику О.М., Білоброва В.М.,Водяник Ю.В., Іщенко І.В.

                   За постійну і довготривалу співпрацю  висловлюємо подяку: ТДВ «Миргородський хлібозавод» і особисто його генеральному  директору Бзенку Олександру Миколайовичу, ТОВ «Світлана» і особисто його директору Сідак Світлані Вікторівні, ТОВ «Велс» і особисто його керівнику – Софінському Василю Олександровичу і Софінській Людмилі Петрівні, ДП «Миргородське лісове господарство» і особисто його директору Рябухіну Артему  Миколайовичу, магазин «Стройся з нами» і особисто його директору  Єргієву Ігору Володимировичу, магазин- ательє «Попелюшка» і особисто його директору  Марцинковській Антоніні Сергіївні.

                    За небайдуже ставлення до дитячої творчості, сприяння розвитку Центру естетичного виховання і його окремих художніх колективів, постійну творчу підтримку і співпрацю та з нагоди 100-річчя позашкілля і 50-річчя ЦЕВ як закладу позашкільної освіти висловлюємо подяку: міському голові – С.П. Соломасі, начальнику відділу освіти Миргородської міської ради – Т.М. Колибельник, голові міської профспілки освітян – І.В. Шевченко, начальнику відділу культури Миргородської міської  ради – Л.М. Педченко.

            Лунали зі сцени щирі слова подяки численним організаціям та установам міста за довготривалу співпрацю та підтримку дитячих талантів .

               «Територією  щастя» – так називають Центр  естетичного  виховання сьогодні у місті. Педагогічний, учнівський, батьківський колектив закладу займають активну громадянську позицію у суспільному житті, не стоять осторонь ключових подій у місті і країні, пропагують  прогресивні ідеї сього-дення. Бути потрібним дітям, нести їм знання і вміння, добро та любов і отримувати у відповідь запал енергії, радості та натхнення – такі основні принципи роботи педагогів Центру естетичного виховання.

                                                      Автор ідеї, сценарист,  режисер постановник,

                                                        ведуча заходу – Людмила Заливча.

Схожі повідомлення

ЕТМ “Перлинка” вітає з Днем працівника освіти!

Методична робота в ЦЕВ

Про забезпечення прав дітей на позашкільну освіту

Залишити коментар