Головна Відео Тиждень української культури, мови та писемності ...

Тиждень української культури, мови та писемності у Центрі естетичного виховання

ПОДІЛИТИСЬ

Успіхи людини в житті, її взаємини з іншими членами суспільства значною мірою залежать від уміння спілкуватися. Мова – найважливіший універсальний засіб спілкування людей. Українці, коли наповнюються патріотичною гордістю, люблять розповідати, що українська одна з наймилозвучніших мов світу. Проте, коли пафос відступає, чомусь дуже часто користуються суржиком.

Дуже важливо із самого дитинства  прищеплювати  дитині любов  до  рідного  слова. Адже національна культура має давні коріння, її цінності неповторні. Українцям є чим пишатися, а культурне різноманіття й можливості творчого потенціалу народу практично невичерпні.

У Центрі  естетичного  виховання  завжди велика увага приділяється  вихованню у гуртківців культури  мовлення, популяризації народної творчості, традицій як джерела української культури та ментальності. Не зважаючи на досить непростий час і виклики, що сьогодні постали перед сферою освіти та культури, у закладі наполегливо шукають форми виховної роботи серед вихованців та їх батьків для підримки просвітницької місії закладу. Єдиним каналом масового зв’язку сьогодні продовжує залишатись  інтернет мережі через які творчі колективи можуть заявити про свої творчі надбання.

Початок листопада місяця та осінні канікули були насичені  підготовкою до тижня української мови, писемності та майстрів народного мистецтва.

Вихованці колективів старанно готувалися: вивчали вірші українських поетів, українські пісні, танці, підготували цікаві майстер-класи, педагоги готували дописи до фейсбук-групи  закладу на тему мови та мовної етики.

Активно працювали вихованці естрадного театру мініатюр «Перлинка» на знімальному майданчику, створюючи тематичну основу відеофільму «Краса і сила душі людської – рідне слово». До участі у фільмі долучилися і гуртківці Народної студії естрадного вокалу «Соняшник», ансамблю народного танцю «Світязь», Народного хореографічного  ансамблю «Веснянка». Буде цікаво затишними сімейними вечорами переглянути нашим глядачам і майстер класи від гуртків «Майстриня», «М’яка іграшка», «Художня кулінарія», «Кольоровий пензлик» створюючи разом із нашими майстрами поробки-цікавинки.