Головна Новини Митця душі барвисті  вишиванки.

Митця душі барвисті  вишиванки.

ПОДІЛИТИСЬ

Щороку у  жовтні майстри пензля відзначають День художника України. Художники це не тільки професіонали та майстри живопису, але і ті  хто тільки збирається стати майстром пензля  або просто  малює для власного задоволення.

У цей період  по  країні проводяться численні виставки, майстер–класи та цікаві інсталяції. У Центрі естетичного виховання також цього місяця відбувся цикл різноманітних мистецьких виставок , презентацій тематичних інсталяцій. Серед них інсталяція до Дня українського козацтва та Дня захисника України ( автор Ксенія Ващенко) та виставка  творчих робіт вихованців гуртка образотворчого мистецтва – «Митця душі барвисті вишиванки» ( керівник Анатолій Чумаченко). Це не дивно, адже  у своє професійне свято майбутні художники особливо прагнуть презентувати себе світу, поспілкуватися з іншими людьми, більше розповісти про своє творче захоплення.

Вихованці гуртка  «Образотворче  мистецтво» – учасники багатьох виставок, конкурсів, що проходять у закладі, місті, області та Україні. Традиційними  стали  презентації  дитячих робіт у різноманітних конкурсах,    де вихованці  здобувають призові місця, поповнюючи скарбничку творчих здобутків центру естетичного виховання. За допомогою своїх робіт гуртківці передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї.   Художник – це людина мистецтва, а   людина мистецтва з усього черпає натхнення, яке надалі переносить  на свої полотна. Їм ніколи не буває нудно. Ці люди живуть в атмосфері радості і яскравих фарб. Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна акварель – прекрасні виставкові  роботи  у творчому літописі  вихованців. Участь у виставках  окрилює  і дає нові теми для творчості. Ми  запрошуємо  всіх  хто  любить  милуватись  мистецькими роботами   поринути  у світ дитячої творчості і  переглянути виставкові роботи  на сайті Центру естетичного виховання  http://mirgorod-cev.pl.ua/

 

Людмила Заливча

                                              культорганізатор ЦЕВ