Головна Відео Вітання до Дня працівників освіти від вихованців ЦЕВ

Вітання до Дня працівників освіти від вихованців ЦЕВ

ПОДІЛИТИСЬ
Справжній учитель — не той, хто тебе постійно виховує, а той, хто допомагає тобі стати самим собою.
Гуртки “Калинове намисто” та “Живе слово” вітають всіх із наступаючим святом Педагогічного працівника. Веселим і дружнім колективом ми приєднуємося до челенджу ЦЕВ! Щасти всім!!!
https://drive.google.com/file/d/1DS5UdUL77pn-VsKIyn4rNrMAIa-lJG9-/view?usp=sharing

Святкове привітання з прийдешнім Днем Вчителя від гуртка «М‘яка іграшка»


Гуртки “Паперові фантазії” та “Барвистий клубочок” щиро вітають з днем вчителя!

Молодша група гуртка Театр ”Петрушка – Браво” надсилає найтепліші вітання з Днем учителя своїм керівникам Ніні Павлівні та Олександру Валентиновичу, а також вітає всіх керівників гуртків Цев. Бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, подяки від батьків. Спасибі за знання, досвід та душевне тепло. Зі святом дорогі вчителі!!!

Молодша група гуртка Театр ''Петрушка браво'' надсилає найтепліші вітання з Днем учителя своїм керівникам Ніні Павлівна та Олександру Валентиновичу, а також вітає всіх керівників гуртків Цев. Бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, подяки від батьків. Спасибі за знання, досвід та душевне тепло. Зі святом дорогі вчителі!!!

Publiée par Діана Шелюг sur Dimanche 4 octobre 2020

Народний художній колектив “Студія естрадного вокалу “Соняшник” вітає свого керівника Олену Валеріївну Алексієнко та всіх працівників Центру естетичного виховання м. Миргорода з професійним святом – Днем працівника освіти! Найщиріші побажання всім, хто дарує усмішку дітям, хто навчає високому мистецтву, хто піклується та любить дітей ЦЕВа, як рідних, хто робить життя дитини святом, хто віддає свої душу та серце своїм вихованцям, хто бачить в дитині справжній талант і втілює мрії в життя. Наснаги, творчого натхнення, позитиву, настрою, здійснення мрій та бажань всім вам, шановні працівники Центру естетичного виховання!!! Зі святом вас!!!

[#ВіватУчителю_ЦЕВ_2020](https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B2%D1%96%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8E_%D1%86%D0%B5%D0%B2_2020?__eep__=6&source=feed_text&epa=HASHTAG) @cev_mirgorod Народний художній колектив "Студія естрадного вокалу "Соняшник" вітає свого керівника Олену Валеріївну Алексієнко та всіх працівників Центру естетичного виховання м. Миргорода з професійним святом – Днем працівника освіти! Найщиріші побажання всім, хто дарує усмішку дітям, хто навчає високому мистецтву, хто піклується та любить дітей ЦЕВа, як рідних, хто робить життя дитини святом, хто віддає свої душу та серце своїм вихованцям, хто бачить в дитині справжній талант і втілює мрії в життя. Наснаги, творчого натхнення, позитиву, настрою, здійснення мрій та бажань всім вам, шановні працівники Центру естетичного виховання!!! Зі святом вас!!!#cev #mirhorod #sonyashnuk

Publiée par Елена Алексеенко sur Dimanche 4 octobre 2020