Головна Новини Виставка малюнків до Дня Незалежності України “Намалюю Україну”

Виставка малюнків до Дня Незалежності України “Намалюю Україну”

ПОДІЛИТИСЬ

У 2020 році наша країна  святкує  вже  29-ту річницю  своєї  незалежності.

День  Незалежності  України – важливе свято для кожного українця і дорослого і маленького… Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про нашу відповідальність перед історією, про майбутні покоління.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан  зливаються барвами української державності в символи свободи та праці, вистражданої поколіннями українців, за які віддано скільки життів, долей наших предків. Творення  історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного  українця і дорослого і маленького…

З нагоди  урочистого свята гуртківці  Центру естетичного виховання підготували  виставку малюнків вихованців  закладу  до Дня Незалежності України яка діятиме до 31 серпня. Активними учасниками у підготовці виставкових робіт стали вихованці  Народного ансамблю сучасного танцю  «Екзотика»,  естрадного  театру  мініатюр «Перлинка»,  гуртка  «М’яка  іграшка», ансамблю народного танцю «Світязь»,  вокально-інструментального ансамблю «Світ», театру «Петрушка»,   Народного  хореографічного ансамблю  «Веснянка».

«Намалюю Україну»  таку назву отримала ця  дитяча виставка малюнків, адже кожен малюнок  то цілий  неосяжний світ  рідного краю  в дитячих очах. Ніби  небесна веселка  доторкнулася  до святкової палітри кольорів і засяяла життєдайним джерелом чистих дитячих думок  на простих аркушах паперу. Нехай це джерело дитячих  талантів і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в могутній Дніпро. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у наш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!  Нехай над нашою державою завжди буде мирне небо, а у серці кожного побільшає добра.Л.І.Заливча  культорганізатор ЦЕВ.