Головна Відео Випуск – 2020 “Ти у життя йдеш із родини”

Випуск – 2020 “Ти у життя йдеш із родини”

ПОДІЛИТИСЬ

Щороку Центр естетичного виховання завершує навчальний рік випуском своїх вихованців. Не став виключенням і 2019-2020 навчальний рік. І хоча у світі лютує пандемія, у природі відбуваються зміни клімату, а в суспільстві зростає агресія, у нашому закладі панує атмосфера творчості і розвитку, любові і щастя, добра і миру. Саме в такій атмосфері пройшов «Малиновий дзвоник – 2020» – випускний для 31 вихованця Центру естетичного виховання.

Цього року свідоцтва про позашкільну освіту отримали 8 вихованців Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Веснянка» (керівник Олена Гула); 2-і вихованки Народного художнього колективу студії естрадного вокалу «Соняшник» (керівник Олена Алексієнко); 3-и вихованця цирку «Мрія» (керівник Валерій Літічевський); по 2-а вихованця гуртків «Образотворче мистецтво» (керівник Анатолій Чумаченко), «Вокально-інструментальний ансамбль «Світ»» (керівник Володимир Білобров), «Ансамбль народного танцю «Свитязь»» (керівник Сергій Литка); 3-и вихованця гуртка юних аніматорів «Made with love» (керівник Лариса Пшенична); по 1-ій вихованці гуртків «Чарівний бісер» (керівник Оксана Дерика) і «Ансамбль спортивного танцю «Престиж»» (керівник Лариса Бурмістр) та 8 вихованок гуртка «Художня кулінарія» (керівник Оксана Дерика).

Серед наших випускників є діти, що навчалися у ЦЕВ протягом 12 років; лауреати конкурсів і фестивалів дитячої творчості обласного, Всеукраїнського і Міжнародного рівнів; вихованці, що навчалися у декількох гуртках закладу одночасно. Це діти, що несуть в душі любов до мистецтва, прагнуть постійного самовдосконалення і розвитку, свідомі громадяни і патріоти! Вони талановиті, креативні, позитивні! Вони найкращі!

За роки спільної творчості педагоги та весь трудовий колектив ЦЕВ зріднилися з нашими випускниками. Вони зростали і розквітали на наших очах. Ми бачили їхню радість успіху та сльози розчарувань. Разом із знаннями ми віддавали їм часточку своєї душі.

Ми дуже пишаємося нашими випускниками. Тим, якими добрими людьми вони є! Їхніми досягненнями і перемогами!

Тож 15 червня 2020 року ми запросили наших випускників на урочистості з нагоди закінчення навчання у Центрі естетичного виховання та вручення свідоцтв про позашкільну освіту. Урочистості пройшли з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ та вимог протиепідемічної безпеки.

До привітань адміністрації та працівників закладу долучилися керівники гуртків, вихованці та батьки!

Вітання для Анастасії Білоцерковець від гуртка «Чарівний бісер»

Вітання для Вікторії Якубець від АСТ «Престиж»

Вітання для Софії Шевченко, Софії Чорноморець, Вікторії Мох, Тетяни Чорнобай, Тамари Марченко, Ірини Ананенко та Марії Єлізарової від гуртка «Художня кулінарія»

Вітання для Світлани Маленко та Артема Артеміченка від ВІА «Світ»

Вітання для Назара Качура та Дениса Радченка від гуртка народного танцю «Свитязь»

Вітання для Анастасії Літічевської, Антона Омельченка та Владислава Головні від циркового гуртка «Мрія»

Вітання для Жанни Добрелі, Олександра Ляха та Юлії Руденко від гуртка юних аніматорів «Made with love»

Вітання для Мирошніченко Вікторії та Романа Проскури від гуртка «Образотворче мистецтво»

Вітання для Катерини Сіренко, Аліни Сєрик, Володимира Балюка, Валентина Кірєєва, Софії Сахненко, Юлії Дяченко, Уляни Погоської, Олександри Рябцевої від НХА «Веснянка»

Вітання для Софії Дудко та Дар’ї Дем’яненко від НСЕВ «Соняшник»

Тож, дорогі випускники! Бажаємо вам яскравого, щасливого і успішного життєвого шляху! Нехай здійсняться ваші мрії! Втіляться ваші плани! Ми вас любимо і чекаємо! На все добре!

З любов’ю, від імені колективу

Центру естетичного виховання

Анжеліка Хоменко