Головна Вітаємо переможців Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «New Festival of Arts» ГДО «Співограй»

Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «New Festival of Arts» ГДО «Співограй»

ПОДІЛИТИСЬ

01-03.05.2020

Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «New Festival of Arts» ГДО «Співограй» став 64-им іспитом в творчому житті Народного художнього колективу «Студія естрадного вокалу «Соняшник» Центру естетичного виховання м. Миргорода (керівник – Заслужений діяч естрадного мистецтва України Олена Алексієнко).

На розсуд журі було подано 6 заявок в номінаціях народний та естрадний вокал за різними віковими категоріями і всі вони отримали високу оцінку.

І місце – Вікторія Надутік

І місце – Костянтин Козак

І місце – Шоу-група «Справжні дівчата»

І місце – Квартет (Тетяна Зозуліна, Софія Дудко, Олександра Усатенко, Костянтин Козак)

І місце – Анастасія Надутік

І місце – Театр пісні «ASSORTI» (Анастасія Таран, Анастасія Плахота, Софія Дудко, Анастасія Козак, Марія Войтенко, Вікторія Надутік, Злата Хитько, Костянтин Козак, Олександра Усатенко, Олена Михайловська, Валерія Шостак, Валерія Гаркавенко)

Від себе особисто і від всього колективу «Соняшник» дякую ГДО «Співограй» – всю команду оргкомітету на чолі з директором Станіславою Адамівною Котелянською – за вашу неймовірну працю, за те, що, попри всі негаразди і особливу ситуацію в світі, ви завжди знаходите щирі слова підтримки для кожного учасника ваших фестивалів. Творчого неспокою вам і довголіття!!!

Дякую щиро за постановку пісні «Країна мрій» ТП «ASSORTI» нашого хореографа Олександру Олександрівну Гладіліну. З Вами дуже приємно працювати!!!

Всіх вітаю з перемогами!!! Всім наснаги, творчого натхнення і подальших злетів в такому цікавому, насиченому житті, як в «Соняшнику»!!!

Батькам – низький уклін за працю ваших дітей!!! Бережіть себе!!!

«Соняшник» – найкращий!!!

         Заслужений діяч естрадного мистецтва України Олена Алексієнко