Головна Новини Педагогіка партнерства у ЦЕВ

Педагогіка партнерства у ЦЕВ

ПОДІЛИТИСЬ

3 березня у Центрі естетичного виховання відбулося нестандартне засідання педагогічної ради за темою: «Формування батьківської компетентності за умов акмеологічного освітнього простору ЗПО», яке підготувала і провела заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Чемара.

Усі присутні згідно смайликів поділилися на 3 групи: «Діти», «Батьки», «Педагоги».


А далі у вигляді ділової гри – творчого передзвону педагоги виконували різноманітні вправи ( «Почуття», «Жаб’яча шкірка», «Аркуш»), ознайомилися із фотопрезентацією «Форми і методи роботи з батьками. Педагогіка партнерства»; поділилися досвідом роботи у своїх колективах.

Ведуча педради ознайомила присутніх із цікавою інформацією про ключові поняття налагоджування партнерства, розкрила секрети технологій інноваційної співпраці. Педагоги почерпнули багато нових знань, обмінялися власними думками про методи і форми роботи з дітьми і батьками.

Під час творчого передзвону «А вам цікаво?» присутні презентували справи, які було б цікаво робити разом з дітьми, батьками, педагогами. Можливо, деякі з них стануть новими традиціями у нашому закладі.

Фундаментом партнерства завжди є дружба, довіра і любов. Відео «Дивись, яка це доброта…» подарувало всім розуміння сенсу наших вчинків, думок.Валентина Григорівна ознайомила членів педради із новинками педагогічної та психологічної літератури, яка допоможе наповнити наші душі радістю, любов’ю, творчістю. З великим задоволенням пройшло оформлення креатив-листів «Партнерство – це…», на яких було створено оригінальні моделі плідної співпраці. Відеоказочка для діточок та дорослих «Я, ти, ві, вона – ось весела в нас сім’я!» стала акордним позитивчиком педради. Педагоги із піднесеним настроєм та новими знаннями пішли до своїх вихованців.

                                                                                      Валентина Чемара,

заступник директора з НВР