Головна Новини Навчатися у ЦЕВ – цікаво!

Навчатися у ЦЕВ – цікаво!

ПОДІЛИТИСЬ

1 березня цирковий гурток «Мрія» (керівник Валерій Літічевський) Центру естетичного виховання запросив батьків та педагогів на відкрите заняття, на якому були підведені підсумки навчання за І семестр. Більше 40 батьків, дідусів і бабусь із великим задоволенням і захватом спостерігали за виступами своїх дітей. А подивитися було на що!

Дітлахи молодшої групи продемонстрували оригінальні хореографічні замальовки, підготовлені акомпаніатором колективу Яною Нечай; показали високий рівень фізичної підготовки: акробатичні та фізичні вправи. Діти з легкістю та задоволенням демонстрували шпагати, стійки на руках, гімнастичні «містки» тощо.
Потім вихованці середньої групи захопили присутніх еквілібристичними та акробатичними етюдами, роботою на полотнах, повітряному кільці. Оригінальними були номери з бульбашками, елементами фаєр-шоу, еквілібристами на східцях.

Декілька місяців тому до керівника «Мрії» Валерія Літічевського звернулася група юних миргородців із проханням позайматися з  ними новим молодіжним напрямком – вуличною гімнастикою – воркаутом. 10 молодих людей із задоволенням приходять на заняття, фізично розвиваються. Їхній «дебют» на гімнастичному турніку ми побачили на відкритому занятті.


Півтори години заняття пролетіло швидко. Задоволені були всі: і наші вихованці, і їх батьки. Адже вони вкотре пересвідчилися – позашкілля потрібне, воно цікаве та неповторне. Тому і навчання у Центрі естетичного виховання – велика праця та величезне задоволення.

Валентина Чемара,

заступник директора з НВР