Головна Громадська і благодійна діяльність Хай родить добро

Хай родить добро

ПОДІЛИТИСЬ

Вже стало доброю традицією Центру естетичного виховання у дні новорічних та різдвяних свят вітати людей похилого віку та дітлахів з особливими потребами. Третій рік вихованці гуртків «Калинове намисто» (керівник Юлія Манофа) та «Живе слово» (керівник Валентина Чемара) 7 січня, на Різдво Христове, йдуть вітати мешканців Миргородського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Всього у відділенні перебуває 17 стареньких людей, деякі з них – лежачі.

Ми підготували концертну програму та солодкі подарунки. Діти із задоволенням співали пісні про Україну, про дитинство, зиму, різдвяні свята; читали гуморески. Як радісно було нашим вихованцям виступати, коли вони бачили щасливі, схвильовані обличчя стареньких, чули їхній сміх та аплодисменти!.. Недарма говорять: що маленьке, що стареньке. Дитяча безпосередність органічно вплелася в зрілу мудрість знедолених людей, додала радості і бадьорого настрою. І в глядачів, і в юних артистів на очах були сльози зворушення.

Адже справжнє милосердя – це бажання бути корисними іншим людям без очікування нагороди, дарувати оточуючим віру, надію і любов. Після концерту Валентина Григорівна разом із своїм вихованцем Романенком Артуром обійшли всіх лежачих стареньких, вітаючи їх із святами та даруючи цукерки й пряники.

Від цієї різдвяної зустрічі, щирого спілкування отримали задоволення всі – і дорослі, і діти. А наші вихованці вкотре пересвідчилися, що лише справжнє, непоказне співчуття, милосердя творить дива: об’єднує людей, очищує, зцілює, приносить радість. І педагоги ЦЕВ Юлія Манофа та Валентина Чемара виховують в дітях ці якості.

Ще довго спілкувалися діти і мешканці будинку людей похилого віку. Спасибі вам, діти, за добрі серця і бажання ділитися добром з оточуючими!

                                                                               Заступник директора з НВР

                                                                                Валентина Чемара