Головна Новини Відзначення Дня Гідності і Свободи у ЦЕВ

Відзначення Дня Гідності і Свободи у ЦЕВ

ПОДІЛИТИСЬ

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи, лейтмотивом якого є усвідомлення українцями перспектив успішного розвитку держави, правильності європейського вибору, консолідації всього народу  для подолання викликів і загроз, що постали перед національною державністю.

         З 2014 року наш заклад постійно проводив загальноміські заходи, приурочені подіям Майдану, Революції Гідності. У цьому році ми дещо змінили формат заходу, зосередившись на більш камерних, поглиблених різновидах.

         У центральному холі ЦЕВ педагогами декоративно-ужиткового відділу підготовлена виставково-інформаційна інсталяція «День Гідності і Свободи», на якій зображено етапи Революції Гідності. В усіх гуртках проведені тематичні години спілкування, присвячені подіям та учасникам Революції Гідності, антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях.

         Ефективною формою національно-патріотичного спрямування стала діяльність громадського кінозалу, яка вже другий рік поспіль працює в батьківському холі. 21 листопада проведена відеопрезентація фільму «Гідність. Людина. Україна», яка у доступній формі донесла до дітей та батьків правду про Майдан та наслідки Революції Гідності. Підсумком відеоперегляду стало обговорення фільму у дитячих та батьківських колективах.

         Вихованці гуртка юних аніматорів (кер. Лариса Пшенична) підготували змістовну яскраву літературну композицію, яку представили на міському тематичному заході в сквері Козацької Слави.

  Заступник директора з НВР

  Чемара Валентина Григорівна