Головна Новини Співпраця ЦЕВ з установами міста

Співпраця ЦЕВ з установами міста

ПОДІЛИТИСЬ

Центр естетичного виховання не стоїть на місці, постійно розвивається. Одним із поштовхів до творчого самовдосконалення є участь вихованців гуртків закладу у культурно-просвітницьких та художньо-естетичних заходах, які проходять в місті.

14 листопада у Миргородській міській публічній бібліотеці для дорослих ім.. Д. Гурамішвілі відбулося поетично-пізнавальне свято «Слово рідне, мудре і прадавнє», приурочене Дню української писемності та мови. На нього працівники бібліотеки запросили два колективи ЦЕВ – хореографічний ансамбль народного танцю «Свитязь» (керівник Сергій Литка) та літературний гурток «Живе слово» (керівник Валентина Чемара), виступи  яких стали окрасою заходу.

Запальний козацький танок із шаблями у виконанні Радченка Дениса і Перебийноса  Владислава та майстерне художнє читання Романенка Артура викликали гучні аплодисменти у глядачів. Наприкінці свята завідувачка бібліотекою Г.Г. Мірошниченко вручила дітям Подяки за активну участь у святі.

Також у цей день вихованці «Свитязя» взяли участь у вшануванні жіночого Народного вокального ансамблю «Горлиця» Центру культури та дозвілля. Приємно, що новостворений хореографічний колектив під керівництвом молодих педагогів Сергія Литки та Ольги Дєдової стає популярними та затребуваним у місті.

                                                                           Заступник директора з НВР

                                                                            Валентина Чемара