Головна Новини Родинне свято “Козацькому роду нема переводу – 2019”

Родинне свято “Козацькому роду нема переводу – 2019”

ПОДІЛИТИСЬ

12 жовтня 2019 р. у Центрі естетичного виховання відбулося велике родинне свято до Дня українського козацтва та Дня захисника вітчизни. Під час свята було відкрито виставку родинної ручної вишивки, де можна зустріти роботи 200-100-річної давнини та сучасну вишивку. Вдало пройшов благодійний ярмарок. Тут можна було послухати українську пісню у виконанні НСЕВ “Соняшник”, український гумор від театрів “Петрушка” і “Перлинка”, побачити виступи юних артистів цирку “Мрія”, взяти участь у національних іграх та розвагах, посмакувати родинними фірмовими стравами і купивши їх за символічну ціну долучитися до доброї справи: збору коштів на лікування онкохворої Анастасії Гакало. Було зібрано і передано кошти у сумі 9194 грн.


В рамках свята працювали майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва. Виготовлення ляльки-неваляйки у техніці м’яка іграшка від Березовець В.В., виготовлення квітки з капрону від Сторожук Т.М., виготовлення іграшки Україночка з бісеру від Дерики О. М., Петриківський розпис від Чумаченка А. М.. Усі, хто прийшов на свято, мали змогу поспівати українських пісень у Караоке з Ю.Манофою та гіртком Калинове намисто.

Одним з заходів свята стала концертно-розважальна конкурсна програма Козацькі забави. Учасниками змагань стали збірні команди гуртківців та їхніх батьків. Команди-курені змагалися у козацькій спритності, мудрості, силі. Оцінювали змагання вельмишановне журі – гості нашого закладу: директор ПК курорту Миргород Курінна О.О., методист відділу освіти Козлова В.І., ст. лейтенант 3 ТВУЗ Литвиненко В.М. Ми вдячні журі за об’єктивність та доброзичливість.
Глядачів розважали НСЕВ Соняшник, НХА Веснянка, гурток живе слово. Ведучі Анжеліка і Марія Хоменко провели екскурс у добу козацтва, розповідаючи про їх звичаї і традиції, залучаючи до ігор та розваг учасників та глядачів. Символічною стала і козацька польова каша для усіх родин ЦЕВ, що завітали на свято, яку люб’язно приготували для нас працівники 3 ТВУЗ. ЗА ЩО МИ ЩИРО ВДЯЧНІ КОМАНДИРУ В/Ч Гатанюку Сергію Андрійовичу.