Головна Громадська і благодійна діяльність У цьому світі над усе добро!

У цьому світі над усе добро!

ПОДІЛИТИСЬ

19 січня у cвятий і світлий день Водохреща на сцені ПК курорту «Миргород» відбувся благодійний концерт-акція «У цьому світі над усе добро». Колективи Центру естетичного виховання – Народна студія естрадного вокалу «Соняшник», керівник Олена Алексієнко, і Народний ансамбль сучасного танцю «Екзотика», керівник Анжеліка Хоменко,-  створили для усіх, хто завітав на концерт, святкову і водночас теплу атмосферу добра і затишку.


Глядачі мали змогу насолодитися вокальним і хореографічним дитячим мистецтвом. Звучали різдвяні пісні, колядки і щедрівки, світові шлягери, класика естрадного вокалу, ретро і сучасні, жартівливі й ліричні вокальні композиції.

У програму ввійшли дитячі хореографічні номери від ансамблю «Екзотика», що вже так полюбилися глядачам.


Нам вдалося зібрати і передати на лікування онкохворої 11-річної миргородчанки Ракощип Сніжани 7 тисяч 73 гривні. Дай Боже, щоб ці кошти допомогли видужати маленькій дівчинці!Центр естетичного виховання щиро вдячний усім, хто прийшов на концерт і долучився до цієї благодійної акції. Також ми вдячні ПРАТ «Миргородкурорт» і особисто Генеральному директорові Гавловському О.Д. за наданий у безкоштовне використання концертний зал ПК курорту «Миргород» та телестудії «Миргород» – нашому інформаційному партнеру.

Разом ми зробимо цей світ кращим!

Директор ЦЕВ Анжеліка Хоменко