Головна Громадська і благодійна діяльність День добрих справ

День добрих справ

ПОДІЛИТИСЬ

Справжнє милосердя – це бажання
бути корисним іншим людям без
очікування нагороди.
Х.Келлер

3 грудня міжнародна спільнота відзначає як День людей з обмеженими можливостями. Центр естетичного виховання відділу освіти Миргородської міської ради ніколи не стояв осторонь доброчинних справ. Адже коли твориш добро, сам відчуваєш якесь радісне задоволення, природну гордість, яка неминуче є супутницею чистого серця і сумління. Ми виховуємо нове покоління, для якого повинні бути притаманні співчуття, толерантність, бажання допомогти, підтримати. Тому і педагоги, і вихованці закладу активно провели 3 грудня День добрих справ.
В акцію включилися 5 колективів. Театральний гурток «Петрушка» (керівник Н.П.Петренко, акомпаніатор О.В. Прокопенко) у краєзнавчому музеї показали ляльковий мікс «Пригоди Колобка» для дітей – інвалідів. Маленькі глядачі із цікавістю «мандрували» разом із Колобком, зустрічалися з казковими героями, співпереживали і сміялися. Задоволення отримали
всі – і глядачі, і юні артисти.
Колектив циркового гуртка «Мрія» (керівники В.В.Літічевський, А.В. Ніколаєнко) був запрошений до спеціалізованої школи-інтернату для слабочуючих дітей. Юні циркачі організували ціле циркове свято для вихованців інтернату! З яким захопленням діти сприймали кожен номер, трюк, тонкий гумор ведучого Валерія Літічевського! А після дійства відбулося чаювання зі смаколиками…
Цього ж дня до відпочиваючих санаторію «Слава» (а це здебільшого люди похилого віку, ветерани війни та праці) завітали вихованці гуртків «Калинове намисто» (керівник Ю.В.Манофа), «Живе слово» (керівник В.Г.Чемара), Народного хореографічного ансамблю «Веснянка» (керівник О.П.Гула) із святковою програмою «Барви рідної землі». Веселі пісні, чарівний гумор, іскрометні танці не залишили байдужим жодного глядача, які щиро дякували юним талантам за чудовий концерт.
У народі кажуть: «Добра людина не та, яка вміє робити добро, а та, яка не вміє робити зла». То ж, розбудовуючи нашу державу, не забуваймо тих, хто потребує нашої любові, уваги, і не лише в певні дні, а протягом всього життя.
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Валентина Чемара