Головна Новини «Допоки пам’ять в серці не згасає – Небесну Сотню будем пам’ятать…»

«Допоки пам’ять в серці не згасає – Небесну Сотню будем пам’ятать…»

ПОДІЛИТИСЬ

Свідомість українців постійно змінюється. Майдан та Революція Гідності сколихнула не лише Україну, а й увесь світ.

Зігріта палкими серцями мільйонів українців з усіх регіонів, незалежна, демократична держава Україна довила Європі і всьому світові, що українці – це міцна  духом волелюбна нація, яка навчилась поважати себе і яка зуміла відстояти свій демократичний вибір.

Саме з метою згадати ці страшні події та усвідомити справжню ціну, яку платить наша держава за свою незалежність, 27 листопада 2018 року в стінах миргородського художньо-промислового коледжу ім. М.В. Гоголя полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка відбувся масовий захід – літературно-музична композиція «Допоки пам’ять в серці не згасає – Небесну Сотню будемпам’ятать…», присвячений Дню Гідності та свободи, пам’яті героїв Небесної Сотні. Захід підготували :

  • гурток юних аніматорів «Made with love», керівник Лариса Пшенична;
  • гурток «Живе слово», керівник Валентина Чемара;
  • гурток «Калинове намисто», керівник Юлія Манофа;

На захід були присутні студенти коледжу, які мали змогу проринути в атмосферу  трагічності подій на  Майдані і водночас проникнутися почуттям гордості за патріотів нашої України. Адже всі ми відчуваємо неспокій, тривогу, скорботу… Болить душа за долю українського народу. Герої не побоялися вмерти за свою країну, за європейське, правове, демократичне майбутнє.

Кульмінаційним моментом заходу стала хвилина мовчання. Всіх присутніх у залі оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота за подвиг героїв Небесної сотні.

«Небесна сотня» – назва, яку дав народ полку героїв, що пожертвували собою заради нашого майбутнього . Ми переконані, що такі заходи надзвичайно важливі для громадянського виховання молодого покоління.


Керівник гуртка юних аніматорів

«Madewithlove» Лариса Пшенична