Головна Новини «Допоки пам’ять в серці не згасає – Небесну Сотню будем пам’ятать…»

«Допоки пам’ять в серці не згасає – Небесну Сотню будем пам’ятать…»

ПОДІЛИТИСЬ

22 листопада 2013 року – кривава сторінка в історії України. У новітній історії нашої держави цей проміжок часу окреслився кровопролиттям на Майдані. Сотні українців віддали свої життя за власну націю і державу. Патріоти України поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни.

Саме з метою згадати ці страшні події та усвідомити справжню ціну, яку платить наша держава за свою незалежність, 21 листопада 2018 року в Центрі естетичного виховання відбувся масовий захід – літературно-музична композиція «Допоки пам’ять в серці не згасає – Небесну Сотню будем пам’ятать…», присвячений Дню Гідності та свободи, пам’яті героїв Небесної Сотні. Захід підготували :

  • гурток юних аніматорів «Made with love», керівник Лариса Пшенична;
  • гурток «Живе слово», керівник Валентина Чемара;
  • гурток «Калинове намисто», керівник Юлія Манофа;
  • Народний ансамбль сучасного танцю «Екзотика», керівник Анжеліка Хоменко.

На захід були запрошені старшокласники шкіл міста, які мали змогу проринути в атмосферу  трагічності подій на  Майдані і водночас почуттям гордості за патріотів нашої України. Всі ми відчуваємо неспокій, тривогу, скорботу… Болить душа за долю українського народу. Герої не побоялися вмерти за свою країну, за європейське, правове, демократичне майбутнє.

Кульмінаційним моментом заходу стала хвилина мовчання. Всіх присутніх у залі оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота за подвиг героїв Небесної сотні.

Події на Майдані – це наша гірка історія, наше болюче минуле, яке повинен пам’ятати кожен свідомий громадянин нашої держави. Ми переконані, що такі заходи надзвичайно важливі для громадянського виховання молодого покоління.

Керівник гуртка юних аніматорів

«Made with love» Лариса Пшенична