Головна Новини Методична підтримка педагогів ЦЕВ

Методична підтримка педагогів ЦЕВ

ПОДІЛИТИСЬ

У сучасному освітньому просторі педагогам-позашкільникам неможливо працювати по-старому. Постійно навчатися, займатися самоосвітою та самовдосконаленням, реалізовувати себе як творча особистість – ось головна мета кожного педагогічного працівника Центру естетичного виховання. Адміністрація закладу, методичний відділ закладу створює всі умови для самовдосконалення керівників гуртків. Однією із форм методичної підтримки педагогів ЦЕВ є забезпечення їх участі у семінарах, методичних об’єднаннях різних рівнів.
За вересень – жовтень поточного року 5 педагогів мали змогу взяти участь у 8 навчально-методичних заходах, семінарах, методоб’єднаннях, науково-практичній конференції.
Директор ЦЕВ Хоменко А.А. відвідала 2 обласних методичних об’єднаннях (м. Полтава) та 1 міжнародну науково-практичну конференцію (м. Київ), заступник директора з НВР Чемара В.Г. – 3 обласних методичних об’єднання, молодий педагог Пшенична В.В. -1, Гула О.П. – 1.


Такі методичні заходи необхідні для росту професійної майстерності як молодих керівників гуртків, так і досвідчених педагогів. І добре, що ми не лише є глядачами та слухачами семінарів, а й активними учасниками, до думки яких прислухаються інші.

Заступник директора
з навчально-виховної роботи ЦЕВ
Валентина Чемара