Головна Новини Тиждень творчості у Центрі естетичного виховання

Тиждень творчості у Центрі естетичного виховання

ПОДІЛИТИСЬ

З 06.10 по 11.10.2018 у Центрі естетичного виховання пройшов тиждень творчості, який охопив одразу декілька свят: День українського козацтва, День захисника України та релігійне свято Покрова Пресвятої Богородиці.
Центральне фойє прикрашала творча виставка вихованців та педагогів ЦЕВ – «Козацький край». Розпочався тиждень концертом знаних музикантів родини Остапа Шутко завдяки сприянню Народного депутата України по 147 виборчому округу Олегу Івановичу Кулінічу.   Під час виступу гості подарували справжнє свято для всіх любителів музики. Керівники гуртків декоративно-ужиткового відділу підготували та провели тематичні, пізнавальні майстер-класи для вихованців та батьків ЦЕВ.
Першу творчу майстерню очолив керівник гуртків «Декоративно-прикладне мистецтво» Анатолій Чумаченко зі своїм майстер-класом «Як козаки козаків малювали».

Естафету перейняли керівники гуртків «Майстриня» Тамара Сторожук з майстер-класом «Виготовлення ляльки-мотанки» та «Світ фантазій» Ксенія Ващенко – «Українське намисто».


Потім до своєї творчої майстерні запросила керівник гуртків «Українська вишивка» Валентина Отисько з майстер-класом «Виготовлення закладки».


Цього ж дня, як підсумок тижня творчості, відбувся марафон патріотичних поезій та вишиванок разом з ДСВ «Темп» (керівник Ірина Іщенко)- «Душі барвиста вишиванка». В ньому взяли участь всі вихованці та керівники ЦЕВ.


Цікаво пройшов тиждень творчості у Центрі естетичного виховання. Ми запропонували пізнати багато нового та навчитися роботи красу власними руками. Діти отримали багато задоволення, цікаві знання та корисний досвід.

Методист, керівник гуртків
Валентина Отисько