Головна Новини Урочисте відкриття виставки «Міцна родина – процвітаюче місто – квітуча країна»

Урочисте відкриття виставки «Міцна родина – процвітаюче місто – квітуча країна»

ПОДІЛИТИСЬ

14 вересня у Центрі естетичного виховання відкрито виставку «Міцна родина – процвітаюче місто – квітуча країна!», присвячену Дню міста Миргорода.
У центрі композиції – унікальний, єдиний і найбільший в Україні коровай, створений майстрами «Одеського короваю» із тіста сонячного кольору – одного з кольорів нашого державного прапора. Цей коровай люб’язно подарувала нам директор ТОВ «Сорочинський ярмарок» Світлана Свіщева. Коровай має вигляд мапи України з дотриманням контурів її кордонів, включаючи окупований Крим, Донецьку та Луганську області. Справжньою окрасою його стали герби всіх областей. Прикрашали коровай гості Сорочинського ярмарку, власними руками виготовляючи квіти та інші прикраси.
Над короваєм розташувалася композиція із символічних фото: від міцної сім’ї до дружнього гурту – міцної творчої родини. Від неї до цілого закладу – Центру естетичного виховання, – у якому створено і постійно підтримується родинна атмосфера – це когорта споріднених душ. А коли такі заклади-родини об’єднуються, процвітає наше рідне місто. Об’єднання міст, містечок, сіл неодмінно веде до квітучої країни – нашої України.
Об’єднуючим, наскрізним стрижнем нашої виставки слугує Миргород! З його природою весною і восени на фотографіях дитячої студії відео мистецтв «Темп». З його квітами: чорнобривцями, майорами, айстрами, з його хлібним колоссям і калиною, що стали частиною виставки та символізують красу і багатий урожай аграрного миргородського краю. З його гербом, у якому прослідковується спадкоємність козацького роду.
Тож ми запрошуємо миргородців та гостей нашого міста до Центру естетичного виховання відвідати виставку «Міцна родина – процвітаюче місто – квітуча країна!», яка буде працювати до кінця вересня 2018 р.