Головна Новини Літо прощавай, друзі мої, здрастуйте!

Літо прощавай, друзі мої, здрастуйте!

ПОДІЛИТИСЬ

14 вересня Центр естетичного виховання знову заповнився щирими дитячими усмішками та дзвінкими голосами на параді-перекличці творчих колективів закладу. Традиційно вихованці гуртків зібралися на святково прикрашеному подвір’ї закладу, щоб привітати один одного та прийняти до своїх творчих обіймів новачків.

Завзято та радісно розпочали свято ведучі: Наталія Озівська та Марія Кирильчук (вихованки ЕТМ «Перлинка»), ансамбль «Планета KIDS» (НСЕВ «Соняшник»).

     Теплими щирими словами із новим навчальним роком юних талантів закладу привітали: директор ЦЕВ – Хоменко А.А., методист відділу освіти Миргородської міської ради – Шевченко І.В. Барвистим дзвінкоголоссям прокотилася ЦЕВівським подвір’ям перекличка вихованців гуртків.

      Розпочався навчальний рік у центрі казкою-мініатюрою «Три цариці» (ролі виконали Олена Гула, Олена Алексієнко, Валентина Отисько), презентацією вокального, хореографічного жанрів та декоративно-ужиткового мистецтва.

     Широко відчинив двері для первачків, їх батьків мистецький центр та запросив на відкриття виставки: «Міцна родина – процвітаюче місто – квітуча Україна”, а потім на перегляд відеоролику, про вируюче і різножанрове життя ЦЕВ, від вихованців дитячої студії відеомистецтв “Темп”.


      В цей час на подвір’ї інші вихованці центру активно взяли участь у цікавих майстер-класах декоративно-ужиткового напрямку, які підготували і провели педагоги: В.М. Отисько, К.С. Ващенко, В.В. Березовець, Т.М. Сторожук, В.В. Явтушенко, А.М. Чумаченко, О.М. Дерика. У ритмах райдужного настрою пройшов хореографічний майстер-клас від С.С. Литки.

       Завершився захід фаєр-шоу від циркового гуртка «Мрія» та педагогічним салютом з нагоди початку нового творчого навчального року у ЦЕВ.

Культорганізатор Л. Заливча