Головна Новини Жити по совісті

Жити по совісті

ПОДІЛИТИСЬ

     Здається, проживши на цій Землі немало років, можна перестати дивуватися, захоплюватися, вірити… Але кожного ранку, прийшовши на роботу до Центру естетичного виховання, не втомлююся дякувати Богу за людей, з якими маю честь працювати. Хоча кругом буяє канікулярно-відпускне літо, наш ЦЕВ- у щоденній клопіткій праці. Адже підготувати заклад до нового навчального року – справа непроста, потребує певних навиків, зусиль, вмінь, любові до дітей і…. великого бажання та совісті.
Легко і приємно працювати, коли поряд із тобою – умільці на всі руки, які і косарку тримати вміють, і молоток, і щітку, і ще багато чого. Це робітник Дмитро Гелевер, технічні працівники Олена Горячова, Ніна Давиденко, Світлана Огромна, Наталія Самойленко, електрик Олександр Овчаренко, невтомними руками яких пофарбовано фасад, стіни, двері ЦЕВ, покошена прилегла територія, відремонтовані меблі та електроприбори, упорядковані сценічні лаштунки та ще багато-багато чого. Дивуюся і захоплююся, з яким гарним настроєм та бажанням кожен працівник виконує свою ділянку роботи, незважаючи на спеку та дощі. І все це так спокійно, злагоджено, з доброю посмішкою і гумором.
Спасибі вам, добрі люди, що живете і працюєте по совісті, що щодня створюєте неповторну територію щасливого дитинства- Миргородського Центру естетичного виховання!

Заступник директора
з навчально-виховної роботи
Валентина Чемара