Головна Новини Сонячна стежина золотокосого літа у Центрі естетичного виховання

Сонячна стежина золотокосого літа у Центрі естетичного виховання

ПОДІЛИТИСЬ

Завершився по загальноосвітніх та позашкільних освітніх закладах навчальний рік. Розпочалися довгоочікувані канікули, робота оздоровчих пришкільних таборів. До Центру естетичного виховання простяглася із шкіл сонячна стежина золотокосого літа із розвагами та забавами для малечі.

Вже стає традицією для закладу організовувати для молодших школярів змістовне, пізнавальне дозвілля.

Цикл майстер-класів організовували педагоги ЦЕВ декоративно-ужиткового відділу: виготовлення іграшок з бісеру (гурток «Чарівний бісер»), виготовлення чарівних квітів (гурток «Майстриня»), виготовлення іграшки – мотанки (гурток «М’яка іграшка»), виготовлення виробів у техніці модульного орігамі (гурток «Художнє конструювання з паперу»), виготовлення літаків у техниці орігамі (гурток «Декоративно-прикладне мистецтво»). Імпровізовані майстер-класи два тижня переповнювалися юрбами допитливих дітлахів міста та сел. Району, які прагнули навчитися чомусь новому та цікавому.

Атмосферу світу дитячої фантазії змогли відвідувачі звітної виставки виробів вихованців Декоративно-ужиткового відділу Центру естетичного виховання, яка відкрилася у краєзнавчому музеї міста 1 червня.

Художньо-естетичний відділ закладу підготував низку цікавих концертно-ігрових програм, театральних постановок.

Театр мініатюри «Перлинка» показав юним глядачам улюблену виставу дитинства «Дюймовочка». Глядачі із цікавістю поринули у світ дивовижного театрального дійства, сценографії та світу музики, слідкуючи за пригодами головної героїні – Дюймовочки.

«В гостях у дідуся «Во» таку назву мала цікава та насичена концертна програма циркового гуртка «Мрія».

Театр «Петрушка» показав глядачам мюзикл «Кицькин дім» та виставу морально-етичного спрямування «Закон співжиття».

Концертно-ігрова програма АСТ «Престиж» із завзятістю та цікавістю була прийнята глядачами. Діти активно брали участь у іграх та танцювальних флешмобах прямо знаходячись в актовій залі та щиро аплодували юним гімнасткам під час їх виступів.

Завершила програму виступів юних талантів ЦЕВ для вихованців пришкільних літніх таборів відпочинку програма «Барви рідної землі» за участю фольклорного гуртка «Живе слово» та ЗХА «Веснянка».

На сцені Палацу Культури курорту «Миргород» презентували звітні сольні концертні програми колективи- НАСТ «Екзотика» (16.06.18), ЗХА «Веснянка» (23.06.18), НСЕВ «Соняшник» (24.06.18).

«Веселий дивограй» – розважально-ігрову програму та цикл майстер-класів від педагогів ДУВ ЦЕВ підготував та презентував наш заклад для дітей міста і мікрорайону «Центральний» 2 червня на центральній площі. А 10 червня під патронатом народного депутата України О.І.Кулініча участь у цій програмі – «Веселий дивограй»  мали змогу взяти і діти сіл району.

Влітку юні таланти нашого закладу відпочивають, набираючись сил для нових мистецьких звершень.. Проте творче життя продовжує вирувати навіть влітку. Адже потужні творчі колективи: НАСТ «Екзотика», ЗХА «Веснянка», цирковий гурток «Мрія» , ВІА «Світ», НСЕВ «Соняшник» стали учасниками загальноміської мистецької програми «Миргород-фест» і протягом липня та серпня місяця презентують для жителів та гостей міста авторські сольні проекти колективів на центральній площі міста.

Культорганізатор ЦЕВ

Людмила Заливча