Головна Новини Залікове заняття ДСВ “Темп”

Залікове заняття ДСВ “Темп”

ПОДІЛИТИСЬ

Швидко промайнув ще один навчальний рік для дитячої студії відеомистецтв  «Темп»! Протягом року  змістовні заняття, цікаві зустрічі, знімання заходів, участь у конкурсах, перемоги, нові знайомства і постійно свіжі емоції. Час минув непомітно, бо  був плідним та насиченим.  А підсумком  навчання став звітний ефір, який відбувся 20 травня на сцені ЦЕВу, де вихованці ДСВ «Темп» продемонстрували присутнім свої вміння, навички, майстерність, поділилися перемогами і досягненнями.

Дівчатам і хлопцям довелося нелегко, так як за один звітний урок їм треба було показати усі навички, якими вони оволоділи за рік! Але це ні в якому разі не стало проблемою для темповців, так як вони завжди готові до різноманітних випробувань! На цей раз залікове заняття було з екзаменаційними білетами, студійці отримали завдання, яке вправно виконали протягом імпровізованого урок-ефіру.  Діти в режимі он-лайн озвучували мультфільми, співали, демонстрували найкращі свої відео-сюжети, фотографували. Отримували бліц-завдання, з якими справились на відмінно! Використовуючи скоромовки, віщали новини і прогноз погоди, тим самим демонструючи свої дикторські  можливості. Брали інтерв‘ю у присутніх в залі, транслюючи все у прямому ефірі. Створювали атмосферу телестудії з телепрограмою «СпецРепортаж». Залік пройшов на відмінно! Наприкінці звітного ефіру всі діти  були нагородженні дипломами у різних номінаціях за старанність і вміння працювати. З успішним захистом вихованців і присутніх у залі привітала  директор ЦЕВу  Хоменко Анжеліка Анатоліївна, наголосивши на креативності і високому рівні підготовки вихованців, прогресивності підходів у виховній роботі та професіоналізмі керівника гуртка,  Іщенко Ірини Володимирівни! С привітаннями і побажаннями виступила голова батьківської ради ЦЕВу, Дишлева Ірина Миколаївна, яка подякувала педагогам і дітям за цікавий звітний ефір і побажала успіхів і нових перемог.  Голова ГО «Джерело тріумфу», Квітка Тетяна Миколаївна, оголосила результати літературного інтернет-проекту «Доросла поезія голосами дітей», в якому   напередодні брали участь темповці  і отримали шість призових місць. Виконуючи прохання організаторів проекту, вона вручила дипломи і пам’ятні призи переможцям, а саме: дипломи за 1-ше місце: Дьяченко Данилу, Томі Дмитру, Дишлевій Елеонорі, за ІІ місце: Водянику Дмитру, за 3-те місце:  Шавиріній Евеліні та  Дрофич Марії.

Звітний ефір закінчився на позитивній ноті. Традиційно вихованці виконали гімн студії «Темп» і  з емоційно піднесеним  настроєм відправилися на канікули, щоб відпочити і розпочати новий навчальний рік у тому ж темпі!

Батьківський актив ДСВ “Темп”