Головна Вітаємо переможців Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “New Festival of ARTS”

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “New Festival of ARTS”

ПОДІЛИТИСЬ

Народна студія естрадного вокалу “Соняшник” Миргородського ЦЕВ ( керівник Олена Алексієнко) на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв “New Festival of ARTS” (м. Миргород) виборола такі місця:

ГРАН-ПРІ – Театр пісні “ASSORTI”
І місце – Шоу-група “Справжні дівчата”
І місце – Квартет “Шоу-мікс”
І місце – Шостак Валерія
ІІ місце – Ансамбль “Планета KIDS”
ІІ місце – Ансамбль “Bambini”
ІІ місце – Бородуліна Дар’я
ІІІ місце – Гаркавенко Валерія


Дякую усім-усім дітям!!! Велика шана і подяка батькам!!! Всіх вітаю і бажаю досягнення ще більш високих цілей та впевненості в собі!!!
“Соняшник” – найкращий!!!

За два дні фестивалю ми – керівник, діти та батьки – побували на концерті скрипаля Остапа Шутко та його родини музикантів зі Львову. Відвідали майстер класи з орігамі та виготовлення квітів з ниток. Активно взяли участь у флешмобі. Творчі діти – вони творчі в усьому! І це класно!!!
Від щирого серця я, як керівник колективу, дякую журі фестивалю за високу оцінку виступу моїх дітей. Головне для нас – це наполеглива праця, це прагнення досягти найвищого рівня артистизму, виконання, сценічності та культури поведінки на сцені. А потім вже можна очікувати оцінювання та розраховувати на визнання.
Дякую разом зі своїм “Соняшником” громадській організації “Співограй”!!! Дуже приємно завжди працювати з вами, адже наша співпраця відбулася вже в четвертий раз! Чемні, ввічливі, спокійні, творчі, приємні та високо професійні люди – такою є команда Станіслави Адамовни Котелянської! Наснаги Вам, творчої іскри та здійснення всіх заповітних бажань, Станіславо Адамівно!!!
Першому фестивалю мистецтв “New Festival of ARTS” в місті Миргород – Браво!!! Віват!!! Многії літа!!!

керівник гуртка Олена Алексієнко