Головна Новини Веселка – 2018

Веселка – 2018

ПОДІЛИТИСЬ
Із самого ранку 5 березня 2018 року до Миргородського Центру естетичного виховання збиралися юрби дітлахів із різних районів області. Святкові костюми, гарний настрій і чималий юнацький запал вирізняли юних артистів з поміж інших людей, що зібралися у закладі на обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Веселка – 2018»
Своє мистецтво глядачам та членам журі  дарували юні аматори сцени м. Миргорода , Великобагачанського , Лохвицького, Миргородського, Хорольського та Семенівського районів.
Вихованці випробували свою майстерність у номінаціях, зокрема: вокальний жанр, хореографічний жанр, малі театральні форми – вірші, гумор, монолог, авторський твір, інструментальний жанр, оригінальний жанр.
Хто став переможцем? Хто найкращий по відповідним жанрам? Відповіді на ці питання учасники конкурсу отримають пізніше після проведення усіх запланованих зональних етапів по області.
Незважаючи на ще невідомі результати конкурсу, учасникам фестивалю-конкурсу було що обговорити, з ким порадитись чи обмінятися враженнями після виступів. А враження дійсно були яскравими і хвилюючими. Адже скільки талановитих та яскравих дітей виступило того дня, подарувавши учасникам і глядачам пригорщу приємних емоцій та натхнення.
Зичимо вам і надалі наснаги та завзяття творити, виступати і дивувати світ своїми талантами.
Ведуча огляду-конкурсу
Людмила Заливча