Головна Вітаємо переможців Регіональний відкритий конкурс юних фотовідеоаматорів “Погляд майстра”

Регіональний відкритий конкурс юних фотовідеоаматорів “Погляд майстра”

ПОДІЛИТИСЬ

26-27 березня 2018 року відбувся регіональний відкритий конкурс фотовідеоаматорів “Погляд майстра” на базі Полтавського міського центру позашкільної освіти. Близько шістдесяти учасників змагалися в номінації “Фото”, “Фото зняте мобільним пристроєм”, “Відео”, “Відео зняте мобільним пристроєм”. У конкурсі взяла участь учнівська молодь Полтави, Опішні, Миргорода, Кременчука, Харкова, Миколаєва, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Темою домашнього завдання для всіх номінацій – «Сторіччя позашкільної освіти». Конкурс проходив у три етапи: перший (заочний) потрібно було відіслати роботи за номінаціями для оцінки членами журі та оформлення фотовиставки; другий (26 березня) – відкриття конкурсу, майстер-класи за жанрами з подальшим виконанням практичного бліц-завдання і третій етап (27 березня) – підведення підсумків, перегляд домашнього та практичного завдання, нагородження переможців, закриття конкурсу.

Місто Миргород представили вихованці ЦЕВ – дитяча студія відеомистецтв «Темп», керівник Іщенко І.В., які представили свої роботи на конкурс, вміло випробували свої творчі сили та обмінятись досвідом а також взяли участь у майстер-класах із фотомайстерності, зокрема: «Жанр», «Студійний портрет», «Людина в русі», тема яких і була бліц-завданнями для усіх фотолюбителів.

Цікавими і пізнавальними були майстер-класи по відеомонтажу та кіномистецтву, адже на фестивалі була представлена велика кількість відеоробіт, як очних, так і заочних.  Журі ретельно переглядало кожен ролик, де були і документальні  фільми, ігрове кіно, соціальна реклама, різноманітні анімації та репортажі. Учасники категорії відео також мали бліц-завдання на тему «Полтаво, як жити без тебе», яке потрібно було відзняти під час екскурсії по місту. Студія “Темп” швидко і вміло впоралася із цим завданням також.

Усіх переможців конкурсу нагородили подарунками і грамотами Полтавського міського центру позашкільної освіти, а дитяча студія відеомистецтв “Темп” взяла призові місця в усіх заявлених категоріях:

Номінація «Оригінальне фото, зняте мобільним пристроєм» (молодша вікова категорія): Водяник Дмитро ІІ місце;

Номінація «Фото»:

молодша вікова категорія: Гичкаленко Анна ІІ місце; Міхеєв Олексадщр ІІІ місце; середня вікова категорія: Дьяченко Данило ІІ місце; Безугла Катерина ІІІ місце;

Номінація «Відео» (середня вікова категорія) – Дьяченко Іван І місце

Вітаємо аматорів фото та відеомистецтва із вагомими здобутками та бажаємо нових перемог!

Іщенко І.В., керівник ДСВ “Темп”