Головна Новини Міні Міс – 2018

Міні Міс – 2018

ПОДІЛИТИСЬ

     3 березня  2018 року у Центрі естетичного виховання день видався надзвичайно яскравий, барвистий, хвилюючий, адже тут зібралися найвродливіші, найталановитіші вихованки закладу. І причина для хвилювання у юних красунь та їх мам була поважна – конкурс дівочої вроди та талантів закладу у віковій категорії від 5 до 10 років.

     Випробувати свої таланти та вроду виявили бажання вихованки гуртків: «М’яка іграшка» (керівник Березовець В.В.), «Майстриня» (керівник Сторожук Т.М.), ансамблю спортивного танцю «Престиж» (керівник Бурмістр Л.М.), лялькового театру «Петрушка» (керівник Петренко Н.П.), Зразкового хореографічного ансамблю «Веснянка» (керівник Гула О.П.), циркового гуртка «Мрія» (керівник Літічевський В.В.), Народного ансамблю сучасного танцю «Екзотика» (керівник Ігольніцина М.І.).

     Незважаючи на юний вік красуні показали глядачам конкурсу та членам журі надзвичайну харизму, кмітливість та оригінальність мислення у конкурсах «Презентація», «Мої таланти», «Інтелектуальна вікторина».

     Хвилю аплодисментів та захоплення викликало дефіле юних красунь у святковій сукні (хореограф-постановник – Гула О.П.). Конкурсантки граційно, кокетливо, пластично продемонстрували і сукні, і зачіски із макіяжем, і свій неповторний харизматичний характер.

     Особливо яскравим та апетитним став конкурс «Помічниця» де дівчатка презентували домашні поробки і смачне печиво та торти. Хоча у підготовці цього домашнього завдання велику роботу провели мами конкурсанток, але такими б яскравими та смачними ці вироби б не буди без допомоги і завзяття юних красунь.

     Змагання стало яскравим, хвилюючим, цілеспрямованим для конкурсанток.

     Кожну учасницю конкурсу можна вважати переможницею, адже вона стала кращою у окремій номінації. Елегантні стрічки, корони красунь та дипломи номінантом стали завершальним результатом конкурсу краси та талантів для учасниць.

     Приємною і смачною несподіванкою для юних красунь стали солодкі презенти від конкурсу «Помічниця», які приготували вдома конкурсантки і на закінчення свята дружно поділили і посмакували всі разом!

     Конкурс-свято завершилось і для учасниць, і для їх рідних, і для глядачів, і для членів журі приємним піднесеним настроєм і бажанням дивувати, покращувати світ красою думок та вчинків.

Сценарист, режисер-постановник

та ведуча конкурсу «Міні – Міс»

Людмила Заливча.