Головна Новини Батьківський клуб у Центрі естетичного виховання

Батьківський клуб у Центрі естетичного виховання

ПОДІЛИТИСЬ

Батьківський клуб “Першоцвіт”

       Організувати повноцінну діяльність сучасного позашкільного закладу без активної участі і підтримки сім’ї неможливо. Однією із форм співпраці з батьками у Центрі естетичного виховання є робота Батьківського клубу «Першоцвіт», започаткована 1 вересня 2017 року, організатором і керівником якого стала заступник директора з освітньої діяльності Валентина Григорівна Чемара.

        Наш Клуб – це об’єднання за інтересами батьків, вихованців, педагогів закладу, які бажають розширити свій кругозір, познайомитися з педагогічними новинками та неординарними людьми, удосконалити свої комунікативні здібності, цікаво та корисно проводити дозвілля творчо співпрацювати у команді.

       Основними методами роботи з батьками у нашому закладі стали неформальні бесіди, консультації, родинні свята, майстер-класи, зустрічі із цікавими людьми, перегляди відеоматеріалів із подальшим обговоренням тощо.

        І ось 30 січня зал відпочинку ЦЕВ гостинно відчинив двері для батьків вихованців, які із задоволенням, поки їхні діти навчаються у гуртках, стали учасниками засідання «Першоцвіту».

        Зручно розмістившись на спеціально обладнаних оттоманках, присутні (а це були і батьки, і педагоги, і працівники ЦЕВ) із цікавістю слухали розповідь Валентини Григорівни про особливості виховання сучасних дітей.

       Педагогічна скринька для батьків «Що ми знаємо про нові покоління дітей» включала в себе глибокий аналіз таблиці поколінь (починаючи з 1900 року до сьогодення) із цікавим коментарем ведучої; слайдову презентацію «Покоління Z – покоління епохи ФГОС»; відеофільм «10 топ-ознак дітей Індиго».

        Присутні отримали відповіді на питання, які найбільше турбують батьків: як виховувати, навчати власних дітей? Які особливості їхнього розвитку? Чим діти покоління Z відрізняються від попередніх поколінь і як їм допомогти жити в цьому непростому світі?

        Це була не просто класична зустріч «педагог-батьки», а цікавий діалог, живе спілкування, бажання вчити і навчатися, розуміти себе, оточуючих, власних дітей. Батьки щиро дякували ведучій за насичену потрібною інформацією зустріч і висловили побажання подальшого продовження  засідань клубу.

        Попереду – нові зустрічі, поетичні вітальні, відео презентації та свята. Наостанок Валентина Григорівна звернулася до учасників засідання із словами: «Дорогі батьки! Любіть своїх дітей, приділяйте їм максимум уваги, навчайте їх та навчайтесь самі! Вам випало величезне щастя на цій Землі – бути батьками. Тож бережіть його!»

                                                                    Методист ЦЕВ,                                                                                             Валентина Отисько