Головна Новини День Соборності України 2018

День Соборності України 2018

ПОДІЛИТИСЬ

23 січня у Центрі естетичного виховання пройшло свято з нагоди Дня Соборності України, 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради та 100-річчя бою під Крутами. Це була подорож у минуле « Нехай не розмежованою залишиться навіки наша Україна»

На свято завітали вихованці гуртків декоративно – ужиткового відділу, «Петрушка – Браво» та «Калинове намисто». На цьому заході  були висвітлені події державотворення; злуки Західно – Української Народної Республіки в єдину Соборну Українську Народну Республіку; проголошення 22 січня 1918 року Четвертого Універсалу про державність України та про хід подій бою під Крутами.

Як підсумок – перевірили знання дітей про українську мову, народні свята, про знання прислів’їв, приказок та казок. Гуртки «Калинове намисто» (керівник Ю. Манофа) та «Живе слово» (керівник В. Чемара) показали цікавий обряд на Меланки та Василя. Родзинкою свята стала солістка гуртка «Калинове намисто» Вікторія Позенко з піснею «Моїй Україні». Переглянули архівний відеоматеріал про Соборну Україну та бій під Крутами. Під час всього заходу демонструвалася презентація «Нехай не розмежованою залишиться навіки наша Україна».

Вкінці подорожі вихованці гуртка «Калинове намисто» разом із глядачами виконали пісню «Заспіваймо пісню про Україну» і як підсумок – всі присутні на святі взялися за руки, підтримуючи ідею Соборної Української Держави.

Підготувала цей захід методист ЦЕВ В. Отисько; ведучими свята були заступник директора з навчально-виховної роботи В. Чемара та методист В. Отисько.

Методист Центру естетичного виховання

Валентина Отисько