Головна Новини Святий Миколай до малечі Миргорода завітав!

Святий Миколай до малечі Миргорода завітав!

ПОДІЛИТИСЬ

Святий Миколай до малечі Миргорода завітав!

     Центр естетичного виховання відділу освіти Миргородської міської ради вже давно відомий як освітній заклад, який проводить багато благодійних акцій та заходів. Ось і в переддень прийдешніх новорічних свят двері ЦЕВ гостинно розчинилися перед дітворою міста для перегляду театралізованого дійства «Святий Миколай, до нас завітай!»

18, 19, 20 грудня малеча миргородських шкіл із задоволенням «мандрувала» в гості до одного із найшанованіших на Україні святого – Миколая Чудотворця. Чарівними лісовими стежками дітей вели Янголи, Нічка і Зоря Вечорова, добродушні Сніговики, веселі Чортенята із Антипком, вухатий Непослух, граційні Сніжинки. А добрий, щедрий Миколай здійснив найзаповітніші дитячі мрії!

Яскраве, насичене піснями, танцями, цирковими номерами театралізоване  дійство підготували вихованці гуртка «Калинове намисто» (керівник, режисер та постановник – Юлія Манофа), а допомагали їм у створенні святкового настрою вихованці ЗХА «Веснянка» (керівник Олена Гула), «Живе слово» ( керівник Валентина Чемара), цирку «Мрія» (керівник Валерій Літічевський).

Особливо важливо, що гурток «Калинове намисто» відвідує багато дітей з обмеженими можливостями, яким, можливо, не завжди вправно вдається співати чи декламувати, але які з великим бажанням та відкритими серцями дарують позитивні емоції та добрі посмішки глядачам. Адже на свято до закладу завітали і дітки реабілітаційного центру, які мали змогу ще раз повірити в силу добра і у власні сили.

Родзинкою свята була сучасна авторська пісня, яку написали та разом з дітками  виконали талановиті працівники закладу Олександр Прокопенко та Родіон Дерій.

Закінчилося свято Святого Миколая, та продовжуються новорічні свята. То ж до нових зустрічей у стінах нашого закладу, друзі!

                         Заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Чемара