Головна Громадська і благодійна діяльність Мистецька акція до Міжнародного дня миру

Мистецька акція до Міжнародного дня миру

ПОДІЛИТИСЬ

17 вересня 2017 року за підтримки усіх загальноосвітніх закладів міста та за сприяння відділів освіти і культури Миргородської міської ради Центр естетичного виховання провів мистецьку акцію та флеш-моб, присвячені Міжнародному дню миру.

І не випадково ця акція була проведена саме в день міста. Адже наше рідне місто – Миргород – Мирний город – місто миру.

У акції взяли участь близько 300 вихованців ЦЕВ з Народного ансамблю сучасного танцю «Екзотика», Зразкового хореографічного ансамблю «Веснянка», Народної студії естрадного вокалу «Соняшник», естрадного театру мініатюр «Бенефіс» та театру «Браво».

Поезії про мир, красу рідної землі, любов до рідного краю та всієї України читали Каноник Алика, Федоренко Валерія, Шумейко Арсен.  Мотречко Богдана презентувала власні поетичні роздуми на тему миру на Землі та його цінності. Юні вокалісти – учасники акції – віддали шану героям, що нині боронять нашу державу на сході країни, закликали молодь сміливо жити і творити власне щасливе майбутнє і щасливе майбутнє України.  Працівники ЦЕВ О.Прокопенко і Р.Дерій подарували глядачам авторську пісню «Миргород» на славу рідного міста.  Апофеозом мистецької акції став хореографічний флеш-моб, у фіналі якого учасники танцювальних колективів власними тілами утворили символічну фігуру голуба миру. У кульмінації флеш-мобу взяли участь близько 500 учнів загальноосвітніх закладів Миргороду, утворивши власними тілами напис МІСТО МИРУ.

Таким чином діти та педагоги м.Миргорода надіслали меседж усім правителям, сильним світу цього, усьому людству: «Мир – велика цінність! Ми за мир! Нам не потрібна війна! Ми хочемо миру в Україні і на всій Землі!».

Анжеліка Хоменко