Головна Міжнародні зв’язки Творча співпраця НСЕВ “Соняшник” (Україна) з колективом “Нова музика” (Болгарія) 22-23.03.2017 рік

Творча співпраця НСЕВ “Соняшник” (Україна) з колективом “Нова музика” (Болгарія) 22-23.03.2017 рік

ПОДІЛИТИСЬ

   
   Два дні поспіль учасники Народної студії естрадного вокалу “Соняшник” Центру естетичного виховання м. Миргорода (художній керівник Олена Алексієнко) спілкувалися з гостями нашого міста – колективом “Нова музика” (художній керівник Аделіна Колєва) з міста-побратима Горна Оряховиця (Болгарія).

   Перша зустріч та знайомство відбулося в Центрі естетичного виховання. Протягом майже двох годин діти та їх керівники ставили один одному різні запитання, адже цікавило абсолютно все. Таким чином, перший день знайомства виявився досить насиченим – спільне заняття, презентація своїх пісень та їх виконання, обговорювання програми спільного концерту, розучування фінальної пісні концерту в імпровізації, обмін подарунками, солодкий стіл, фотосесія. Директор Центру естетичного виховання Анжеліка Анатоліївна Хоменко подарувала болгарській делегації на згадку про ЦЕВ сувеніри в стилі handmade.

   На другий день нові друзі зустрілися в кіноконцертному залі санаторію ім. Гоголя, де ввечері відбувся мікс-концерт «Соняшник – Нова музика». Саундчек концерту пройшов дуже злагоджено і професійно, адже обидва колективи мають величезний досвід сценічної культури і роботи. В глядацькій залі був АНШЛАГ! Протягом усього концерту глядачі аплодували артистам. Чудовим сюрпризом та подарунком для наших друзів з Болгарії стало виконання болгарської народної пісні «Момчета» мовою оригіналу у виконанні тріо – Тетяна Зозуліна, Євгенія Троцак та Олександра Усатенко. Гості настільки були вражені, що під час виконання пісні вийшли на сцену і своїми оплесками дякували нашім дівчатам за пісню. Це ще більше додало неймовірних емоцій, настрою та чудових вражень.

   У фіналі всіх чекав ще один сюрприз від обох колективів – спільне виконання в імпровізі пісні «Felichita». Це був фурор!!! Щирими, емоційними, добрими та вдячними словами всіх артистів привітала начальник відділу освіти Миргородської міської ради Тетяна Миколаївна Колибельнік. Керівникам обох колективів – Олені та Аделіні – Тетяна Миколаївна подарувала квіти та висловила багато вдячних слів. В піднесеному настрої всі учасники концерту спілкувалися та фотографувалися з глядачами і після закриття завіси…

   Закінчився цей чудовий вечір в тихій дружній обстановці – вечерею в кафе. Всі розуміли, що це останні години спілкування… Ми будемо сумувати за нашими новими друзями – Крістіана, Іоанна, Ірена, Дєсіслава, Іван… Але є чудовий спосіб – інтернет! Тому ми не прощаємося))) НСЕВ «Соняшник» дякує своїм новим друзям за цю зустріч)))

Керівник Народної студії естрадного вокалу “Соняшник”,

Олена Алексієнко