Головна Новини “Знайди свою зірку – 2017”

“Знайди свою зірку – 2017”

ПОДІЛИТИСЬ

         Вже сьомий рік поспіль у Центрі естетичного виховання проходить міськрайонний фестиваль-конкурс малих жанрових форм «Знайди свою зірку». Заклад щиро приймав гостей з Миргородського, Великобагачанського, Лохвицького, Кременчуцького, Полтавського районів та міста Миргорода.

         Всього у фестивалі-конкурси брали участь творчі колективи та окремі виконавці. Програмою фестивалю було передбачено 73 виступи дітей віком від 5 до 18 років у різних жанрах мистецтва: хореографічного, вокального, оригінального, театрального та розмовного, інструментального та вокально-інструментального.

         Привітали із відкриттям фестивалю-конкурсу головний спеціаліст відділу освіти Миргородської міської ради Яшна Любов Миколаївна та директор і організатор конкурсу Хоменко Анжеліка Анатоліївна.

         Журі у складі: Педченко Лариси Миколаївни  (начальник відділу культури Миргородської міської ради), Курінної Олени Олександрівни

(художній керівник палацу культури курорту «Миргород»), Ігоря

Миргородського (заслужений артист естрадного мистецтва України), Голіненко Лариси Іванівни (художній керівник Миргородського районного будинку культури), Ігольніциної Марини Іванівни (керівник Народного ансамблю сучасного танцю «Екзотика» ЦЕВ) компетентно оцінювало виступи учасників фестивалю.

         Переможцями визначено:

Вокальний жанр:

1 молодша категорія:

Диплом ІІ ступеня        – Усатенко Владислава (смт. Ромодан,                                                  Ромоданівська ЗОШ, керівник Грішненко Ірина                                 Володимирівна)

 Диплом ІІІ ступеня      – Гречана Анна (м. Миргород, Центр естетичного                              виховання, гурток «Калинове намисто», керівник                               Манофа Юлія Василівна)

 2 молодша категорія:

 Диплом І ступеня                  – Сіренко Катерина (м. Миргород, гімназія                                                              ім. Т.Г. Шевченка);

                                       – Козак Костянтин (м. Миргород, Центр                                                        естетичного виховання, Народна студія естрадного                                     вокалу «Соняшник», керівник Алексієнко Олена                                 Валеріївна)

 Диплом ІІ ступеня        – Шостак Валерія (м. Миргород, Центр естетичного                                     виховання, Народна студія естрадного вокалу                                             «Соняшник», керівник Алексієнко Олена                                             Валеріївна)

 Диплом ІІІ ступеня      – Дует: Жеребко Самуїл та Жеребко Давид

                                      (с. Петрівці, Петрівцівська ЗОШ, керівник Бойко                                Володимир Миколайович);

                                       – Опішнян Катерина (Полтавський район,

                                      с. Гувтвянчик, Вацівська ЗОШ, керівник                                                        Москаленко Лідія Анатоліївна)

 Середня категорія:

 Диплом І ступеня                  – Шоу-група «Справжні дівчата» (м. Миргород,                                 Центр естетичного виховання, Народна студія                                             естрадного          вокалу «Соняшник», керівник                                            Алексієнко Олена Валеріївна);

                                       – Зозуліна Тетяна (м. Миргород, Центр естетичного                                     виховання, Народна студія естрадного вокалу                                             «Соняшник», керівник Алексієнко Олена                                             Валеріївна)

 Диплом ІІ ступеня        – Андрійчак Вікторія (с. Гоголеве, Велико-                                          Багачанський район, Гоголівська ЗОШ);

                                       – Носенко Анна (м. Миргород, ЗОШ № 9, керівник                                      Бутко Тетяна Миколаївна)

 Диплом ІІІ ступеня      – Полянська Валерія (м. Миргород, гімназія

                                      ім. Т.Г. Шевченка, керівник Білоцерківець К.Г.)

 Старша категорія:

 Диплом І ступеня                  – Тріо: Троцак Євгенія, Усатенко Олександра,                                              Зозуліна Тетяна (м. Миргород, Центр естетичного                             виховання, Народна студія естрадного вокалу                                             «Соняшник», керівник Алексієнко Олена                                             Валеріївна);

                                      – Троцак Євгенія (м. Миргород, Центр естетичного                                      виховання, Народна студія естрадного вокалу                                             «Соняшник», керівник Алексієнко Олена                                             Валеріївна)

 Диплом ІІ ступеня        – Дует: Одай Ольга, Куріліна Катерина

                                      (м. Миргород, Миргородський ХПК імені

                                      М.В. Гоголя, керівник Новак Оксана Миколаївна)

 Диплом ІІІ ступеня      – Абасова Саміра (с. Малинівка, Трудолюбіська                                 ЗОШ, керівник Білобров Володимир Михайлович)

 Хореографічний жанр:

 Старша категорія:

 Диплом І ступеня                  – Хореографічний колектив «Перлина»

                                      (м. Лохвиця, Лохвицький міський центр дитячої та                                       юнацької творчості, керівник Дерев’янко Юлія                                   Миколаївна)

 Диплом ІІ ступеня        – Бондаренко Карина (м. Миргород, Центр                                         естетичного виховання, Зразковий хореографічний                                     ансамбль «Веснянка», керівник Гула Олена                                         Петрівна)

 Диплом ІІІ ступеня      – Дует: Колодна Катерина, Мадзик Дарья

                                      (м. Миргород, Центр естетичного виховання,                                               Зразковий хореографічний ансамбль «Веснянка»,                              керівник Гула Олена Петрівна);

                                       – Дует: Бойко Діана, Бабаджанов Сергій

                                      (смт. Ромодан, Ромоданівська ЗОШ, керівник                                               Грішненко Ірина Володимирівна)

 Театральний та розмовний жанр:

 1 молодша категорія:

 Диплом І ступеня         – Черненко Поліна (м. Миргород, ДНЗ № 11                                       «Теремок»)

 2 молодша категорія:

 Диплом ІІ ступеня        – Водяник Дмитро (м. Миргород, Центр                                                        естетичного виховання, ЕТМ «Перлинка»,                                          керівник Заливча Людмила Іванівна)

 Середня категорія:

 Диплом І ступеня                  – Мотречко Богдана (м. Миргород, Центр                                            естетичного виховання, ЕТМ «Перлинка»,                                          керівник Заливча Людмила Іванівна);

                                       – Киршина Анна (м. Миргород, ЗОШ № 3, керівник                                     Шаповалова В.В.)

 Диплом ІІ ступеня        – Цись Олег (м. Миргород, Центр                                                                   естетичного виховання, ЕТМ «Перлинка»,                                          керівник Заливча Людмила Іванівна)

 Старша категорія:

 Диплом І ступеня                  – Даниленко Надія (м. Лохвиця, Лохвицький                                        міський центр дитячої та юнацької творчості,                                               керівник Дерев’янко Юлія Миколаївна)

 Інструментальний та вокально-інструментальний жанр:

 Середня категорія:

 Диплом І ступеня                  – Гусєв Данило (с. Радченки, Полив’янський                                        навчально-виховний комплекс);

 Диплом ІІІ ступеня      – Дерев’янка Віталій (смт. Ромодан, Ромоданівська                                      ЗОШ, керівник Грішненко Ірина Володимирівна)

 Старша категорія:

 Диплом І ступеня                  – Дует: Дмитрик Катерина, Даниленко Данило

                                      (м. Миргород, ЗОШ № 9, керівник Бутко Тетяна                                Миколаївна)

 Диплом ІІІ ступеня      – Тріо: Маленко Світлана, Омельченко Андрій,                                  Сагайдак Антон (м. Миргород, Центр естетичного                                      виховання, вокально-інструментальний ансамбль                               «Світ», керівник Білобров Володимир                                                     Михайлович)

 Оригінальний жанр:

 2 молодша категорія:

 Диплом І ступеня                  – Головня Владислав (с. Петрівці, Петрівцівська                                  ЗОШ, керівник Бойко Володимир Миколайович)

 Диплом ІІ ступеня        – Говоруха Вероніка (м. Миргород, Центр                                          естетичного виховання, цирк «Мрія», керівник                                   Літічевський Валерій Вікторович)

 Диплом ІІІ ступеня      – Дует: Просол Максим, Крієренко Тетяна

                                      (м. Миргород, Центр естетичного виховання, цирк                                      «Мрія», керівник Літічевський Валерій Вікторович)

 СПЕЦІАЛЬНІ ПРИЗИ:

 «Наймолодший учасник»

 Черненко Поліна (м. Миргород, ДНЗ № 11 «Теремок»)

 «За віртуозне володіння інструментом»

 Гусєв Данило (с. Радченки, Полив’янський навчально-виховний комплекс);

 «Гран-прі»

Сєрик Аліна (м. Миргород, Центр естетичного виховання)

         Сподіваємося, що і надалі Центр естетичного виховання буде радо зустрічати нових гостей – майбутніх зірок!